KAHVE OTOMATI NASIL KİRALANIR?

Günümüzde Nescafe otomatları personel çalıştıran farklı ölçekteki çoğu firma tarafından tercih ediliyor. Kahve otomatları ile farklı kahve seçeneklerinin sunulması, istenen kahvenin saniyeler içerisinde hazırlanması ve keyifli molalar yaşanması; bu otomatların oldukça yüksek talep görmesine sebep oluyor.  Çalışanların molalarını daha verimli geçirmeleri, gerçek kahve lezzetini tatmaları ve daha memnun çalışanlar haline gelmeleri için kahve içmenin en zahmetsiz şeklini sunan kahve makinelerini satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

BTC Otomat olarak önceliğimiz, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru belirlemesine ve çalışanlarının tüketim miktarını doğru analiz etmelerine yardımcı olarak onlara kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda destek sağlamaktır. Örneğin işyerinizde çalışan sayınız 50 kişiden az ve genellikle çok kahve tüketmiyorlar. Elbette ki size önerimiz daha düşük kapasiteli bir kahve otomatı olacaktır. BTC otomat olarak, bizim amacımız; iş ortağımıza özel çözümler sunmaktır.

İş yerinizdeki çalışanlarınızın tüketim oranını tespit edip, isteklerine en uygun kahve otomatı modelini belirlediniz. Fakat satın almaktan ziyade otomatı kiralama yönteminin sizin ve firmanız için daha uygun bir alternatif olduğuna karar verdiniz. Bu sürecin ilk aşamasından son aşamasına kadar BTC Otomat olarak sizlere destek sağlamaya devam ediyoruz.

Otomat kiralama sürecimizde, dilediğiniz kahvematik ürünü için 1 yıllık taahhüt sunuyoruz. Otomatınızın kurulumunu biz yapıyoruz. Teknik desteği de konusunda uzman çalışanlarımızdan istediğiniz zaman alabiliyorsunuz. Sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Kahve otomatının size ulaşıp, kurulumunun tamamlanması ile birlikte, otomat ve otomatın kullanımı ile ilgili eğitim veriyoruz. Kahve otomatı nasıl kullanılır, otomatın hazneleri nasıl doldurulur, otomatın hazneleri ne sıklıkla kontrol edilmeli gibi merak ettiğiniz tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz. Kullanmaya başladıktan sonra karşılaşabileceğiniz tüm aksaklıklarda da sizlere çözüm sunuyoruz.

Kiraladığınız otomatların ürün ihtiyaçları olduğunda da bizden destek alabiliyorsunuz. BTC Otomat olarak kaliteli hizmet anlayışı, kaliteli otomat ve kaliteli kahve bizim için vazgeçilmez unsurlar arasındadır. O yüzden beraber çalıştığımız tüm iş ortaklarımıza önerdiğimiz gibi sizlere de Jacobs ürünlerini öneriyoruz. İhtiyacınız olduğu takdirde Jacobs filtre kahve, Jacobs süt tozu, Jacobs sıcak çikolata gibi ürünleri sizlere sağlıyoruz.
EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR