YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERE PRATİK ALTERNATİF: ÇAY- KAHVE OTOMATLARI

Gittikçe artan talep düşünüldüğünde, az bir parayla yatırım yapmak isteyen kişiler için en gözde alternatiflerden biri de çay kahve otomatlarıdır. Kira vermeden, işe personel almadan, yatırımın karşılığını almak için çok beklemeden emeklerinizin karşılığını almaya başlarsınız. Evet, otomat işletmek oldukça karlı, ama acele karar vermeden önce dikkatli düşünmeniz gereken bazı unsurlar var.

Çay kahve otomatları geniş alan kaplamaz, maaş istemez, fazla mesai ücreti beklemez, tazminata hak kazanmaz, sigorta ücreti de yoktur. Ancak saydığımız tüm bu avantajlara rağmen para kazanıp kazanmamanızı seçtiğiniz lokasyon daha doğrusu lokasyonun uygunluğu belirleyecektir. Seçtiğiniz yer gün içerisinde sirkülasyonun yoğun olduğu bir yer değilse ya da yoğun olmasına rağmen kahve otomatında satılan içeceklere talep göstermeyen bir kitleyle karşı karşıyaysanız; takdir edersiniz ki para kazanmak düşündüğünüz kadar kolay olmayacaktır. Bu sebeple hedef kitlenizin en yoğun olduğu yerleri seçmelisiniz. Örneğin kahve çeşitleri satıyorsanız, iş merkezlerinin / ofislerin yoğun olduğu sokaklar ya da üniversiteler; hedef kitle, ürün ve lokasyon uyumunu yakalamanızı kolaylaştıracaktır. Bu üç faktörün doğru eşleşmesi ise size para kazandıracaktır.

Kahve otomatlarına yatırım birçok açıdan avantajlıdır. Öncelikle nakit para kazanırsınız. Yüksek güvenlik sistemli ve kaliteli otomatları tercih ederseniz; gönül rahatlığıyla otomatınızdan uzakta zaman geçirebilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen içecek ve yiyecek otomatları metal ve kağıt paraları sıfır hatayla tespit ettikleri için dolandırılma gibi bir durumunuz da yoktur.

Kısacası doğru ürün, doğru hedef kitle, doğru lokasyon ve doğru otomat firması seçimlerini yatırımınızı zarara uğratmayacak ve size para kazandıracaktır.

BTC Otomat olarak verdiğimiz hizmetlerden biri de ürün satışı modelidir. Otomat işine girmek isteyen girişimciye sürecin başından sonuna kadar destek oluyoruz. Çay-kahve otomatlarımızın özelliklerini detaylı bir şekilde aktarıyor, karşılaşılması muhtemel avantaj ve dezavantajlarla alakalı kapsamlı bir analiz süreci işletiyoruz. İş ortağı uygun otomatı seçtikten sonra sözleşme yapıp, makinenin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Seçilen çay kahve otomatı ile ilgili iş ortağımıza gerekli eğitimleri veriyoruz. Hizmetin aksamaması ve ürünlerin standardının düşmemesi için belli zaman aralıklarında otomatın kontrollerini, temizliğini ve bakımını yapıyoruz. BTC Otomat olarak kaliteli hizmet anlayışımızın vazgeçilmez unsuru olan ulaşılabilirlik prensibimizi, iş ortaklarımıza sonuna kadar hissettiriyoruz.
EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR