YATIRIM YAPMAK İSTEYENLERE PRATİK ALTERNATİF: ÇAY- KAHVE OTOMATLARI Gittikçe artan talep düşünüldüğünde, az bir parayla yatırım yapmak isteyen kişiler için en gözde alternatiflerden biri de çay kahve otomatlarıdır.
Devamı...
NEDEN ÇAY-KAHVE OTOMATI TERCİH EDİLMELİ? Günümüzde neredeyse girdiğimiz her ortamda çay-kahve otomatları ile karşılaşıyoruz.
Devamı...
KAHVE OTOMATI NASIL KİRALANIR? Günümüzde Nescafe otomatları personel çalıştıran farklı ölçekteki çoğu firma tarafından tercih ediliyor.
Devamı...
Maske Otomatı, Maskematik Hakkında Tüm dünyanın karşı karşıya kaldığı pandemi sürecinde %100 olmamakla birlikte maske ve el dezenfektanları virüse karşı korunmamızda büyük rol oynuyor. Maske, eldiven ve dezenfektanların kolay ve minimum temas ile ulaşılabilmesi için Maskematik bir diğer adı ile Maske Otomatı satışlarımıza başladık.
Devamı...
KAHVE OTOMATI ÖZEL PROJELERİMİZ Sizde ofisinizde bu özel tasarım kahve otomat ve bisküvi otomat mobilyası ile hizmet almak istemez misiniz? Btc Otomat olarak sadece otomatı gelip fişe takmaktansa firmalara özel tasarım otomat corner modelimiz ile hizmet veriyoruz.
Devamı...
OTOMAT MAKİNALARI NELERDİR? Gelişen teknoloji sayesinde, üretilen otomat makinalarının özelliklerinde yenilikler görülmektedir. Üretilen bu otomat makinaları başta yiyecek içecek otomatları olmak üzere, yatırımcılarına büyük ölçüde kazanç ve avantajlar sağlamaktadır. Bu nedenle, bu makinalar bir pazarlama ihtiyacı olarak da tercih edilmektedir.
Devamı...
SİZDEN GELEN OTOMAT MAKİNALARI HAKKINDAKİ SORULAR Bu yazımızda sizlerden gelen kahve otomatları ile ilgili tüm soruları topladık. Kahve işletim sistemleri ve ilk defa sıcak içecek hizmeti alacak müşterilerimiz sorularına cevap bulabilecektir.
Devamı...
YİYECEK VE İÇECEK OTOMATLARININ İŞLETMELER İÇİN KURULUM AŞAMALARI NASIL GERÇEKLEŞMEKTEDİR? Bu otomat sistemlerinin, iki çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ilki müşterinin vereceği bozuk para, kâğıt para veya kredi kartını kullanarak çalışan otomat sistemi, diğeri de sistem kiralama işlemini yapan işletmenin vereceği özel doldurulabilir kartlar ile çalışan otomat sistemi şeklinde sıralanabilir. Bu iki otomat seçeneğinden birini seçerek otomat kiralama işlemini başarı ile gerçekleştirmek mümkün hale gelir.
Devamı...
YİYECEK VE İÇECEK OTOMATLARININ FAYDALARI NELERDİR? Günümüzde zamanla yarışılan bir dönem içerisinde yaşanılmaktadır. Bu nedenle özellikle iş yeri ve ortak kullanım alanlarında pratiklik sağlayan akıllı makinalar iş görmektedir. Bu anlamda otomat makinaları, en çok fayda sağlayan icatlardan birisidir. Özellikle kahve otomatı ve yiyecek otomatlarının sıklıkla kullanıldığı görülür. İş yerleri, okullar, hastaneler ve alışveriş merkezlerinde zorunlu bir ihtiyaç olarak kabul edilir.
Devamı...
EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR