Maske Otomatı, Maskematik Hakkında

Tüm dünyanın yaşadığı bu pandemi sürecinde maske, eldiven ve dezenfektan ürünler bizleri bir nebze de olsa korumaktadır. Bu ürünlere ulaşma konusunda daha hızlı, kişileri riske atmadan ve minimum temas ile sunmak adına yiyecek/soğuk içecek otomatlarımızı revize edip Maske Otomatı na dönüştürdük. Üstelik otomatlarımızı, ücretsiz dağıtmak veya belirlenen üst satış fiyat sınırı içinde satışını yapabileceğiniz maskenin yanı sıra el dezenfektanı, kolonya veya eldiven içinde uygun hale getirdik. Maskematik otomatlarının her alana uygun olabilmesi ve tüketim adetlerine cevap verebilmesi için farklı ebatlarda sunmaya karar verdik. Şuan geldiğimiz noktada bisküvi/yiyecek otomatları kategorisinde gördüğünüz tüm otomatları talebiniz doğrultusunda maske otomatına dönüştürebiliriz.
Btcotomat olarak inancımız Türkiye bu pandemi sürecini en hızlı şekilde atlatacaktır. Bu süreçte tüm önlemlerimizi alıp, en az kayıpla bu süreci atlatıp eski günlerimize döneceğiz. 

Mevcut maske otomatlarımızı dönüştürürken eski günlerimize döneceğimizi ve maske otomatlarına ihtiyaç duymayacağımız günleri düşünerek dönüşümü sağladık. Maske otomatlarında yaptığımız en büyük dönüşüm soğutma sistemlerini tamamen söküp ciddi bir maliyeti ortadan kaldırmak oldu. Maskematikleri talep eden müşterilerimizi bu konuda bilgilendirdik. İsteyen müşterilerimiz soğutma sistemi takılı şekilde alıp ileride soğuk içecek veya ambalajlı gıda ürünlerine satış için hiç bir işlem gerekmeden hazır olmuş olacaklar. Ekonomik durum göz önünde bulundurulduğunda fiyatı 250€ - 400€ kadar aşağı çekmemizi sağlayan soğutmasız versiyonu da tabi ki de tercih edilmektedir. İleride soğutma sistemi tekrar takılıp standart otomata geri dönüş sağlanabilmektedir. Bu özel otomatlar için yaptığımız diğer dönüşüm ise el dezenfektanı, maske ve eldivene uygun sprial sistemi ile tüm otomatı revize ettik. İleride ücretsiz spiral değişimi sayesinde sizler istediğiniz ürünlerin satışına devam edebileceksiniz.

EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR