BTC OTOMAT

HAKKIMIZDA

İhtiyaçların keşfedilmesiyle 2013 yılında hizmete başlayan Univend Otomat başarılı partnerlikleri ile hizmet vermeye devam ediyor. 2016 yılı itibariyle BTC Otomat markası ile güçlerini birleştiren Univend Otomat hizmetlerini de BTC adıyla verecek. Sıcak içecek otomatı, soğuk içecek otomatı ve bisküvi otomatı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan BTC Otomat otomatlarının kalitesinin yanı sıra makine içerisinde yer alan ürünlerinin de kaliteli olmasıyla ön plana çıkıyor. 1895 yılından bugüne kadar yüksek kahve çekirdeklerinden üretilen çözünebilir kahve, filtre kahve gibi ürünleriyle lider konumunda olan Jacobs ile partnerlik yapan BTC Otomat, kahve tutkunlarının en çok sevdiği ürünleri otomat hizmeti ile birlikte sunuyor. Kahve otomatlarından alınan kahvelerin lezzetsiz olacağı inanışını yıkacak kalitede ürünler ile hizmet veren firmamız ürünlerinden, teknik servisine kadar her alanda en yüksek kaliteyi hedefliyor.

Kahve Makinesi ve Otomat Çözümleri

Kahve otomatı kullanımı günümüzde giderek yaygınlaşıyor. Halka açık pek çok alanda yaygın bir şekilde kullanılan kahve otomatı çeşitleri özellikle şirketler için de alternatif bir hizmet çözümü oluyor. Kurumsal firmaların kahve makinesi, çay makinesi, soğuk içecek otomatı, bisküvi otomatı gibi ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan BTC Otomat hizmet çözümleriyle farkındalık yaratıyor. Kalabalık şirketlerin çalışanları için sunacağı keyifli bir alternatif olan kafematik çözümleri sayesinde hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlanıyor. Oldukça tasarruf sağlayan bir çözüm olmanın yanı sıra farklı çeşitleri bir arada sunabilen kahve otomatları herkesin memnun edecek ürünler sunabiliyor. Kurumsal anlamda sadece ikram üzerine değil satış üzerine de otomatlar kuran BTC Otomat satış öncesi ve satış sonrası destekleriyle de müşterilerine farklı olduğunu gösteriyor.

İhtiyacınız Olan Her An Yanınızda

Kotalı kahve makinesi, çay kahve makinesi, soğuk içecek otomatları ve bisküvi otomatlarının hepsi için ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan BTC Otomat bütün süreçlerde destek sunuyor. BTC Otomat farklı otomatlar ve çalışma modelleri hizmet veren çok yönlü bir firma olmasının yanında çalıştığı kurumların her ihtiyacını göz önünde bulundurarak hizmetlerini organize ediyor. Firmalar için en uygun gelir ve hizmet modelini sunmanın yanı sıra cihazların kurulumu, ürünlerin denenmesi, teknik servis ve ürün bakımları gibi ihtiyaç olabilecek her duruma hazırlıklı olan BTC Otomat vizyonunu eksiksiz hizmet anlayışının peşinde giderek belirliyor.
EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR