SİZDEN GELEN OTOMAT MAKİNALARI HAKKINDAKİ SORULAR-2

          1 - Ofisimizde çalışan sayımız çok değil fakat kahve otomatı koymak istiyoruz. Bütçemize uygun bir modeliniz mevcut mudur?

Pandemi sonrasında firmalardan gelen otomat kiralama hizmeti konusunda ciddi bir talep artışı oldu. Bu nedenle her boyuttaki firmaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli hizmet modelleri geliştirdik. Ofis tipi kahve otomat hizmeti olarak adlandırdığımız bu model sayesinde 30 kişilik ofislere bile ekonomik hizmetler sunmaya başladık. Personel sayısının 30 kişi ve altı olması halinde de teklif iletiyoruz fakat müşterilerimizi koruma adına 30 kişi altı olan ofislerde bu hizmetlerin maliyetlerini bir nebze de arttıracağını açıkça belirtiyoruz. Bu durumun sebebi, otomatların sanayi tipi olması ve yatırım maliyetlerinin yüksek olmasından dolayı aylık belli bir fatura tutarına ulaşılması gerekmektedir. Bu tutarların altında kalındığı durumlarda kullanılmayan hizmet için fatura kesmemiz gerekmektedir. Btc Otomat olarak firmalar ile kısa vadede gelir elde etmek yerine, uzun yıllar hizmet sunabileceğimiz bir anlayışta olduğumuzdan her konuda şeffaf ilerlemeyi tercih ediyoruz. 

-         2 - Otomat makinalarında kullandığınız kahve, süt tozu ve sıcak çikolata ürünlerinizin markası nedir?

Otomat hizmet sektörüne girdiğimiz ilk günden bu beri özellikle sadece tek bir marka ile çalışmaktansa müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dinleyerek, hangi marka ürünü tercih ederler ise o ürünler ile hizmet vermeye karar verdik. Müşterilerimize ilk kurulum anında hem topladığımız geri bildirimlere göre ürün sunmaktayız hem de kendi talep ettikleri markaları tattırmaktayız. Tadım sonrası hangi üründen memnun kalınır ise o ürün ile devam etmekteyiz. 

Btc Otomat olarak ürün seçimi yaparken marka algısının yanı sıra her ürünün içeriklerina bakarak karar veriyoruz. Örneğin en büyük tedarikçimiz olan Pepo Coffee markalı sıcak çikolata ve süt tozu ürünlerini şuanda mevcut piyasadaki ürünlere göre çok bilinmemektedir fakat içerik olarak diğer markalara göre daha zengindir. Örneğin sıcak çikolata içerisinde kullanılan kakao oranı en yüksek, kesinlikle yapay tatlandırıcı veya hacim arttırıcı ürün olmayan nadir ürünlerdendir. Bir diğer ürün olan süt tozu içinde palm yağı yerine sadece hindistan cevizi yağı kullanılmaktadır. 

-        3 - Aldığımız teklifler arasında ciddi fiyat farkları var. Bu farklılığın sebebi nedir?

     Otomat hizmeti için dikkat etmeniz gereken kriterler şu şekilde. Kullanılan otomat makinesinin durumu/teknik özellikleri, anlaşma sonrası oluşacak arıza veya ürün eksilmesi halinde firmanın alacağı aksiyon hızı, kullanılan ürünlerin kalitesi, bardak başına verilen ürün gramajları ve otomatların temizlik garantisi. Btcotomat olarak kahve otomat kiralama hizmetlerimizin hizmet detayları aşağıdadır.

     a- Kullandığımız kahve otomatları en güncel, sıfır veya revizyonlu otomatlardır. Kurulum öncesi kahve makinesinin resimlerini önden sizler ile paylaşıp onayınızı alıyoruz. 

     b- Kahve otomatlarının kurulum sonrası oluşabilecek arıza veya ürün eksilmesi halinde online otomat takip sistemi ile anlık olarak makinalardan bildirim almaktayız. Bu sayede siz durumu fark etmeden bize uyarı sinyali gelmektedir. Üstelik online otomat takip sistemimiz için sizlere de kullanıcı girişi tanımlanmaktadır. 

     c- Sizlere teklif verirken tüm ürünlerin markalarını ve bardak başına kullanılacak olan kahve reçetelerini de iletmekteyiz. Dilediğinizde otomatı açıp gramaj kontrolünü de yapabilmektesiniz.

     d- Btcotomat olarak otomat makinelerin temizliğine çok önem veriyoruz. Sizlerin de bu konuda güvende olmanızı istiyoruz. Bu nedenle otomatların yedek anahtarlarını sizlere veriyoruz. Bu sayede istediğiniz zaman kahve otomatının içini açıp kontrol edebilirsiniz. 

-        4 - Otomatlar için aylık kira bedeli alıyor musunuz? Yoksa içtiğimiz ürün başına mı ödeme yapıyoruz.

     Kahve otomatlarının kurulumu ve nakliyesi için kesinlikle bir ödeme almıyoruz. Sistem tamamen tüketime dayalıdır. Kişi sayınıza ve ihtiyacınıza yönelik sıcak içecek hizmet paketi sunmaktayız. Bu sayede tam olarak ihtiyacınıza yönelik paket tanımlıyor ve yıllık bütçenizi hiç bir zaman saptırmıyoruz. Sadece otomat kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Otomat kiralama hariç diğer tüm hizmetlerimiz için kira bedeli almıyor ve tüketiminize istinaden hizmet faturası kesiyoruz. 

-        5 - Kahve otomat hizmeti almak istiyoruz fakat personelimizin sıcak içecek sınırlandırmak istiyoruz. Bu tarz bir hizmet modeliniz var mı?

     Pandemi sonrası şirketler hem daha küçük ofislere geçiş yaptı hem de maliyet hesaplarını daha kontrollü hale getirmek için bazı adımlar atmaya başladı. Talebin bu yönde olduğunu anladığımız günden beri şirket kartları ile çalışan otomat hizmet modelimizi geliştirdik. Sayfamızda limitli otomat hizmet modeli altında detayları bulabileceğiniz bu modelde, çalışanlarınızı sizlerin belirlediği günlük, haftalık veya aylık tüketim sınırları dahilinde hizmetten faydalandırabilirsiniz. Mevcut şirket karlarınıza veya bizlerin size ücretsiz tahsis edeceği kartlar ile hizmet alabilirsiniz.

-        6 - Hizmetleriniz arasında Türk Kahvesi otomatı mevcut mudur?

     Otomat sektöründe bu soruya cevap olarak evet olarak cevaplansa da, Btcotomat olarak bizler damak tadımıza uymayan ve "tam olmasa da tadı benziyor" cevabını evet olarak algılamadığımı için türk kahvesi ürününü sunamıyoruz. Bizlerin kullandığı otomatlar, tozun su ile karışarak direk bardağa aktığı bir teknoloji çalıştığı için yavaş yavaş pişmesi gereken türk kahvesi ürününü sunamamaktayız.

-        7 - Otomat makinalarında kaç çeşit sıcak içecek ürün bulunuyor?

     Kahve otomatları kendi içinde set üstü kahve otomatı ve tam otomatik büyük boy kahve otomatı olarak ikiye ayrılmaktadır. Set üstü otomat serilerinde 35 çeşit ürüne kadar çıkabilirken, büyük boy kahve otomatlarında 16 çeşit ürüne kadar çıkabilmektedir. Büyük boy otomatlarda demleme çay ve toz kahve seçeneği mevcutken, set üstü modellerde demleme çay yerine taze çekirdekten kahve çeşitleri sunmaktayız.

-        8 - İlk defa otomat hizmeti alacağız. 1 aylık demo ile bu hizmeti deneyimleyebilir miyiz?

-        9 - Kahve otomatları suyu nereden alıyor? Ayrıca su giderine ihtiyacı var mı? Elektrik sarfiyatı ne kadar oluyor?


EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR