SİZDEN GELEN OTOMAT MAKİNALARI HAKKINDAKİ SORULAR-2

          1 - Ofisimizde çalışan sayımız çok değil fakat kahve otomatı koymak istiyoruz. Bütçemize uygun bir modeliniz mevcut mudur?

Pandemi sonrasında firmalardan gelen otomat kiralama hizmeti konusunda ciddi bir talep artışı oldu. Bu nedenle her boyuttaki firmaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli hizmet modelleri geliştirdik. Ofis tipi kahve otomat hizmeti olarak adlandırdığımız bu model sayesinde 30 kişilik ofislere bile ekonomik hizmetler sunmaya başladık. Personel sayısının 30 kişi ve altı olması halinde de teklif iletiyoruz fakat müşterilerimizi koruma adına 30 kişi altı olan ofislerde bu hizmetlerin maliyetlerini bir nebze de arttıracağını açıkça belirtiyoruz. Bu durumun sebebi, otomatların sanayi tipi olması ve yatırım maliyetlerinin yüksek olmasından dolayı aylık belli bir fatura tutarına ulaşılması gerekmektedir. Bu tutarların altında kalındığı durumlarda kullanılmayan hizmet için fatura kesmemiz gerekmektedir. Btc Otomat olarak firmalar ile kısa vadede gelir elde etmek yerine, uzun yıllar hizmet sunabileceğimiz bir anlayışta olduğumuzdan her konuda şeffaf ilerlemeyi tercih ediyoruz. 

-         2 - Otomat makinalarında kullandığınız kahve, süt tozu ve sıcak çikolata ürünlerinizin markası nedir?

Otomat hizmet sektörüne girdiğimiz ilk günden bu beri özellikle sadece tek bir marka ile çalışmaktansa müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dinleyerek, hangi marka ürünü tercih ederler ise o ürünler ile hizmet vermeye karar verdik. Müşterilerimize ilk kurulum anında hem topladığımız geri bildirimlere göre ürün sunmaktayız hem de kendi talep ettikleri markaları tattırmaktayız. Tadım sonrası hangi üründen memnun kalınır ise o ürün ile devam etmekteyiz. 

Btc Otomat olarak ürün seçimi yaparken marka algısının yanı sıra her ürünün içeriklerina bakarak karar veriyoruz. Örneğin en büyük tedarikçimiz olan Pepo Coffee markalı sıcak çikolata ve süt tozu ürünlerini şuanda mevcut piyasadaki ürünlere göre çok bilinmemektedir fakat içerik olarak diğer markalara göre daha zengindir. Örneğin sıcak çikolata içerisinde kullanılan kakao oranı en yüksek, kesinlikle yapay tatlandırıcı veya hacim arttırıcı ürün olmayan nadir ürünlerdendir. Bir diğer ürün olan süt tozu içinde palm yağı yerine sadece hindistan cevizi yağı kullanılmaktadır. 

-        3 - Aldığımız teklifler arasında ciddi fiyat farkları var. Bu farklılığın sebebi nedir?

-        4 - Otomatlar için aylık kira bedeli alıyor musunuz? Yoksa içtiğimiz ürün başına mı ödeme yapıyoruz.

-        5 - Kahve otomat hizmeti almak istiyoruz fakat personelimizin sıcak içecek sınırlandırmak istiyoruz. Bu tarz bir hizmet modeliniz var mı?

-        6 - Hizmetleriniz arasında Türk Kahvesi otomatı mevcut mudur?

-        7 - Otomat makinalarında kaç çeşit sıcak içecek ürünü bulunuyor?

-        8 - İlk defa otomat hizmeti alacağız. 1 aylık demo ile bu hizmeti deneyimleyebilir miyiz?

-        9 - Kahve otomatları suyu nereden alıyor? Ayrıca su giderine ihtiyacı var mı? Elektrik sarfiyatı ne kadar oluyor?

EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR