SİZDEN GELEN OTOMAT MAKİNALARI HAKKINDAKİ SORULAR-1

-          1- Çekirdek kahve, süt tozu ve sıcak çikolata gibi ürünleri satın alırsak, konsinye kahve otomatı tahsis ediyor musunuz? Tam otomatik otomat modellerinin yatırım maliyetleri 180.000₺ - 200.000₺ arasında değiştiği için ürün alımı karşılığında bedelsiz cihaz hizmetimiz mevcut değildir. Fakat küçük işletmeler için set üstü 2 podlu filtre kahve makine hizmetimiz mevcuttur. Aylık belli miktarlarda filtre kahve, filtre kahve kağıdı ve tek kullanımlık yoğunlaştırılmış süt alımına karşılık bedelsiz otomat hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmet modelinde Filtre Kahve Otomatı'nın arızalanması vb. tüm sorunlarda cihaz yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilecektir. Detaylı bilgi almak için teklif alabilirsiniz.


-           2 - Çay kahve otomatlarının çayı nasıl oluyor?

     Otomatlarda kullanılan çaylar ev tipi çaydan farklı olarak daha ince yapraklıdır. Sıcak içecek otomatları Avrupa'da sadece kahve öğütme sistemi ile üretildiğinden Türkiye'ye özel çay demlemeli otomat modeline dönüştürülmüştür. Kullanıcı tuşa bastığı anda 2,5gr - 5gr arasında belirlenen ince çekilmiş çay pressleme yönetimi ile demlenir. Demleme işlemi ortalama 35saniye sürmektedir. Her işlem sonunda çayın posası kahve otomatının içindeki atık kısmına atılmaktadır. Lezzet olarak evlerimizde içtiğimiz kadar iyi olmayıp, sallama çay olarak tabir edilen çaylar kadar da lezzetsiz değildir.

-          3 - Otomat makinalarındaki çay her zaman taze oluyor mu?

     Çay otomatlarında demleme sistemi için özel bir mekanizma kullanılmaktadır. Son kullanıcılar tuşa bastıkları anda 3 - 4,5gr arasında yaprak çay mekanizmaya akmaktadır. Yaprak çay mekanizma ile sıkıştırılıp önce bir miktar su ile yaprak çay ıslatılmaktadır. Ardından bardak ölçüsüne göre 180ml su ile mekanizmadan su geçmektedir. İşlem sonunda demlenen çayın posası çay otomatının içinde bulunan atık kabına atılmaktadır. Bu işlem her tuşa basıldığında tekrar etmektedir. Bu nedenle her daim taze ve aynı lezzet de çay hizmeti alınmaktadır. 

-          4 - Ofisimizde çay kazanı var fakat kaliteli kahve içmek istiyoruz. Buna uygun kahve otomatınız var mı?

     Kullanılan otomatlar Avrupa menşeili olduğundan fabrika çıkışlı olarak çekirdek kahveli otomat olarak üretilmektedir. Bu nedenle otomatların lezzet konusunda en başarılı olduğu ürün grubu çekirdek kahveli ürünlerdir. Demleme çay sisteminin aynı olan bu sistemde tuşlama yapıldığı anda çekirdek kahve öğütücü ile espresso için öğütülmektedir. Demleme mekanizmasında pressleme yöntemi ile belirlenen gramajda taze kahveden espresso, americano, laffe, macchiato, cappuccino, çikolatalı kahve çeşitleri sunmaktayız. Btcotomat olarak kendi kavurduğumuz Brezilya menşeili Santos, Guatemala, Etiyopya ve Colombia cinisi kahveler ile hizmet vermekteyiz. Her ayın il günü taze kavurduğumuz çekirdek kahvelerini otomatlara koyuyor ve 2 ay içinde kalan kahveler tazeleri ile değiştirilmektedir. Bu sayede raflarda aylarca bekleyen çekirdek kahveler yerine taze kahve ile hizmet vermekteyiz.

-          5 - Ofisimizde fiziksel olarak çok yer yok fakat kahve otomatı kullanmak istiyoruz. Farklı boyutlarda sıcak içecek otomat modelleriniz var mı?

     Btcotomat olarak hizmet modellerimiz arasında küçük, orta ve büyük işletme olarak üç ayrı otomat hizmet segmentimiz mevcuttur. Bu ayrımı otomatı kullanacak kişi sayısına göre belirlemekteyiz. Kişi sayısı az olan veya ofiste büyük kahve otomatlarına yeri müsait olmayan müşterilerimize set üstü modeller ile hizmet vermekteyiz. Set üstü kahve otomatlarının tam boy kahve otomatlarından tek farkı kapasiteleri olup, kullanılan tüm teknolojiler aynıdır. 

-          6 - Ofisimize kahve otomatı koymak istiyoruz fakat süt tozu ile ürün tercih etmiyoruz. Taze sütten ürün veren sıcak içecek makinanız var mı?

     Müşterilerimizin taleplerine göre isterler ile süt tozu ile çalışan kahve otomatı veya taze süt ile çalışan kahve otomatları ile kahve hizmeti sunuyoruz. İleteceğimiz teklif içerisinde kapalı süt dışında tüm ürün ve hizmetler fiyata dahil olup, ekibimiz düzenli bakıma geldiğinde sizden süt tedarik etmektedir. Taze sütlü otomatlar diğer otomatlara göre daha maliyetli ve ciddi operasyon gerektirmektedir. Süt otomat yanında soğutma tankı ile saklanmakta olup en az hafta 2 kere süt hortumları özel bir solüsyon ile temizlenmelidir. Tüm bu operasyon Btcotomat ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Piyasada oluşan taze sütlü otomat talebine istinaden set üstü taze sütlü kahve otomatı hizmetimizi partner firmamız mistovending.com üzerinden de inceleyebilirsiniz.

-          7 - Otomatların içindeki ürünler ne kadar zamanda bitiyor? Ürün bittiğinde sizi aramamız mı gerekiyor?

Firmamızı sektörde ayıran en büyük özelliği tüm otomatlarımız online ortamda canlı olarak izlenmektedir. Kiralık otomat hizmetinin sadece makina kurmaktan ibaret olmadığını asıl sürecin otomatların kurulduktan sonra başladığını biliyoruz. Bu nedenle kahve otomat hizmetimizi en üst seviyede tutmak için otomatların içerisindeki ürün seviyelerini, arıza varsa acil uyarı sistemi ve 7/24 aynı lezzeti sunmak için özel yazılımlar yükledik. Üstelik bu online otomat takip sisteminin giriş bilgilerini de sizler ile paylaşıyoruz. Bu sayede sizlerde bizi istediğiniz zaman bilgisayarınızdan veya akıllı cihazlarınızdan denetleyebilirsiniz. Ay sonu gelmeden oluşacak fatura tutarını canlı tüketim ekranımızdan da takip edebileceksiniz. Bu sayede otomatların çalışmaması veya ürün bitmesi gibi bir durumda bizi aramnıza gerek kalmadan, ekibimiz müdahale etmiş olacak.

-          8 - Kahve otomatlarının temizliği nasıl yapılıyor? Sıcak içecek otomat hizmetini aldığımızda temizliğinden nasıl emin olabiliriz?

     Btcotomat olarak kendi içmediğimiz hiçbir ürünü veya temiz olmayan bir cihazdan çıkan ürünü sizlere sunmuyoruz. Bu bilinç ile otomatlarımızı sadece sıcak buhar makinası ile temizliyoruz. Kimyasal temizlik malzemeleri kullanmak kolay bir yöntemde olsa küçük bir miktar temizlik malzemesi bardağınıza gelme riskini almamak adına, tüm ekibimizin yanında taşıdı karcher buhar makineleri ve fiber temizlik bezleri ile temizlik yapmaktayız. Otomatların kapalı olmasından dolayı otomat kullanıcılarının aklında soru işareti olabiliyor. Bu nedenle tüm otomatlarımız üzerinde anahtarları mevcuttur. Kontrol amaçlı istenildiğinde otomatların içi açılıp kontrol edilebilir. 

-          Soruların devamı için lütfen tıklayın.

EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR