NEDEN ÇAY-KAHVE OTOMATI TERCİH EDİLMELİ?

Günümüzde neredeyse girdiğimiz her ortamda çay-kahve otomatları ile karşılaşıyoruz. Alışveriş merkezleri, ofisler, petrol istasyonları ve oteller kahve otomatları ile en sık karşılaştığımız yerler arasındadır. Evet, kahvematikler sayesinde keyifli molalar yaşayabiliyoruz. Ancak sadece bu da değil. Kahve otomatlarının tercih edilmesinin daha birçok sebebi var.

Otomatlar tasarruf ettirir: Çay-kahve otomatları kullanan işyerleri personel masraflarını ve mutfak giderlerini azaltmış olur. Ofis çalışanlarının içecek ihtiyaçları için görevlendirilmesi gereken ek personel ihtiyacını ortadan kaldırır. Çalışanlar saniyeler içinde istedikleri içeceği alır ve uzun mola alma ihtiyacı ortadan kalkar. Mutfak giderleri azalır çünkü kahve otomatları her zaman aynı standartta ürün kullanır. Aynı miktar şeker, aynı miktar kahve ya da çay.

Otomatlar alternatif sunar: Herkes kendi zevkine göre kahve içme fırsatına sahiptir. İstenilen doz şeker, istenilen miktarda kahve her zaman aynı kıvamda sizlere sunulur. Normal standartlardaki bir işyerinde belli başlı iki üç içecek alternatifi varken, çay-kahve otomatı olan ofislerde bu seçenekler çok daha fazla olur. BTC Otomat ürünlerini tercih ederek; isteyen çay, bitki çayı, kremalı kahve, mocha, cappucino, isteyen sıcak çikolata, isteyen filtre kahve içebilir. BTC Otomat ürünleri arasından en küçük kapasiteli otomat seçilse dahi en az 4-5 içecek seçeneği arasından seçim yapılması gerekir.

Otomatlar kontrol mekanizmasını güçlendirir: Çay - kahve otomatları kullanarak tüketilen malzeme miktarını görebilir ve analiz yapabilirsiniz. Bu şekilde stok durumu ile ilgili tüm güncel verilere sahip olmuş olursunuz. Malzemeler bitmeden ihtiyaçları tespit edebilirsiniz.

Otomatlar güvenlidir: Olası bir ihmalde, içerisinde mutfak olan işyerlerine nazaran çok daha güvende olursunuz. Yanıcı tüpler, açık unutulan ocaklar ve bu sebeple meydana gelen yangın ya da patlamalar sebebiyle can ve mal kaybı yaşamazsınız.

Otomatlar hijyeniktir: El değmeden saniyeler içerisinde hazırlanan içecekler söz konusu. Bulaşık deterjanı kalıntısı, temiz olmayan kaşıkların kullanılması, bardaklarda kalıcı hale gelen lekeler gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Makinenizin kirlenmesi durumunda, otomatlarınızın temizlik ve bakımını BTC Otomat’ın uzman kadrosu yapmaktadır.

Otomatlar prestijlidir: Sayılan tüm bu avantajlarının yanı sıra, yadsınamayacak bir gerçek var. Şimdiye kadar kullanılan yerlerin etkisiyle beraber, ne zaman bir kahve otomatı görsek o yerin diğer yerlerden daha prestijli olduğu kanısına varırız. Modern tasarımı, kullanım rahatlığı ve çoklu alternatif sunumu kendimizi özel hissetmemizi sağlar.
EN KISA
SÜREDE
TEKLİFİNİZ
GÖNDERİLECEKTİR